Sdílet

Tweet

Goodgame Big Farm

Goodgame Big farm

Bylo nebylo, jednoho krásného dne se splnil sen každému hernímu nadšenci. A co tím snem bylo? Přeci mít neomezené možnosti v online světě zábavy. A okamžikem, kdy se stal internet dostupným téměř pro každého, se tento sen začal naplňovat. Nejedno vývojové studio se chopilo své šance oslovit hráčskou základnu ve snaze na novém trendu něco vydělat. A nutno říci, že se jednalo o sazku na jistotu. V dnešní době milióny hráčů hrají ty nejoblíbenější hry a nijak špatně si nevedou ani horší kousky. Není se tak čemu divit, že nové hry rostou jak houby po dešti. V nepřehledném terénu se pak dozajista neztratí hry od německého Goodgame studia. Ty se odlišují zajímavým stylem grafiky, co zaujal nejen samotné hráče, ale i kritiky. Ti studio ocenili nejednou cenou za jejich práci.

K velice oblíbeným hrám Goodgame studia se řadí jejich farmářká Big Farm. Naším cílem je převzít chod rodinné farmy, o níž se doposud staral strýček George. Avšak kvůli jeho věku začala tato usedlost stagnovat, ba dokonce poslední dobou i značně upadat. Zkrátka nadešel čas na těžké rozhodnutí, z něhož George není nijak nadšen. On se ani zdaleka necítí být stár a rád by pokračoval ve své práci. Můžeme si být tak jistí jediným, při každé příležitosti nám to bude připomínat. Naše zkušenosti s řízením farmy jsou žalostné, což nám značně komplikuje život. Naštěstí se v okolí našlo dost ochotných sousedů, co neváhají přispěchat s dobrou radou. Je tak jen na nás, jak si je dokážeme vzít k srdci. Když se jimi budeme řídit, velice brzy na nás bude čekat první odměna.

Sklizená úroda, nějaké ty vajíčka od slípek pak upoutají pozornost nákupčího. Ten neustále shání nové zdroje potravin a naše snažení na něj udělalo dojem. Máme tak zajištěn odběr surovin. Nic již nebrání v rozletu v plné šíři. Goodgame Big Farm nás v tuto chvíli vypouští do farmářského světa, v němž je potřeba učinit spoustu strategických rozhodnutí. Přeci jen možností k rozkvětu je více, než jsme schopni realizovat. Musíme se tedy rozhodnout, jakou cestou se vydáme. Při tom je potřeba brát zřetel i na své zaměstnance. To, jak k nim přistupujeme, se promítá v jejich výkonnosti. Není prostě možné tlačit jen na samotnou výrobu, něco musíme investovat i do obydlí a zábavy svých zaměstnanců. Tím se s Big Farm stává komplexní hra s prvky, na něž v jiném farmářském simulátoru nenarazíte.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.