Sdílet

Tweet

Zahraj si Goodgame Jump Jupiter

Jump Jupiter se bohužel řadí k těm málo hrám od Goodgame studia, která nejsou lokalizovány do češtiny. To však nikterak nesnižuje její zábavnost. Pro hraní je možné zvolit anglickou, německou nebo polskou verzi. Na úvodní stránce poté stačí zvolit register a do formuláře zadat Nick (Player name), přihlašovací heslo (Password), emailovou adresu a potvrdit souhlas s licenčními podmínkami. Po odkliknutí tlačítka Register již nic nebrání v tom se pustit do dobrodružství na Jupiteru a jeho měsících. jedinou podmínkou pro pohodové hraní je mít v počítači instalováno adobe flash player.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.