Sdílet

Tweet

Goodgame studio

V dnešní době si většina z nás ani nedokáže představit nějak fungovat bez internetového připojení. Umožňuje nám během chvíle dohledat potřebné vědomosti, ale zároveň se stará i o naší zábavu. Do stále se rozšiřujícího rybníku internetových her se v roce 2009 rozhodlo vstoupit i Goodgame studio. Jeho Hamburská pobočka měla jen několik nadšených zaměstnanců, pod jejichž rukama začali vznikat koncepty her. V té době se dalo jen velmi těžce předvídat, jak se jim podaří uspět v silné konkurenci. Dnes lze konstatovat jediné, vsadit na vtipně laděné odpočinkové hry se jim vyplatilo. Goodgame studio je jedním z nejrychleji rostoucích vývojářských studii, zaměstnávající momentálně přes 400 zaměstnanců. Těm se podařilo dotáhnout jejich Goodgame Empire k takové dokonalosti, že již druhým rokem se může pyšnit titulem nejlepší browserová hra.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.