Sdílet

Tweet

Tipy & Triky pro hru

Ovládání hry

Pro pohyb po mapách se využívají šipky a myslím, že není potřeba je nějak blíže specifikovat. Každý během několika vteřin zjistí, že šipky do stran slouží k pohybu a šipka nahoru ke skákání. Dalším ovládacím tlačítkem je mezerník, s nímž se aktivují zbraně. Mezi nimi lze přepínat pomocí klávesy ctrl.

Vzhled hrdiny

Hra nabízí možnost si do jisté míry poupravit vzhled svého hrdiny. Pro tuto možnost stačí v levém menu zvolit druhou položku Hero. Zde krom základních informací o postavě můžeme upravit barevnou kombinaci jedné ze dvou postaviček. Pohrát si jde i s logem na hrudi. V pozdějších fázích si zde lze nastavit i svého společníka na cesty .

Zpřístupnění dalších map

K pokročení k další mapě je potřeba mít splněný jistý počet záchytných bodů. Ty zároveň slouží k vylepšování schopností postavičky. K otevření finálové mapy je poté potřeba získat ještě jistý artefakt. Ten se může nacházet i na některé mapě dalšího měsíce, takže občas je potřeba se i vracet o něco zpět ke kompletaci kola.

Jednotlivé mise

Misí je míněno splnění všech úkolů na daném měsíci. Těch je vždy hned několik a všechny si je lze prohlédnout po stisku tlačítka Goals umístěného vedle tlačítka Level nad nabídkou jednotlivých map daného měsíce. Mezi měsíci Jupiteru lze přepínat šipkami v horním přehledu kompletace prohledaných map a misí.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.