Sdílet

Tweet

Goodgame Café

Goodgame Café

Stále častěji raději vyhledáváme zábavu na internetu, než abychom za ní vyrazili do ulic. Co si budeme povídat, pokud se pohodlně usadíme na židli, můžeme zamířit za jakýmkoliv dobrodružstvím bez toho, aniž by jsme do toho vložili jakýkoliv finanční prostředek. A čím dražší jsou vstupy na zábavy, tím oblíbenější je hraní online. Není tak divů, jak rychle lidé tento formát zábavy objevují. Nabídnout jim svoji formu zábavy se rozhodli i lidé v Goodgame studio. Tato německá vývojářská firma provozuje hned několik prohlížečových her určených hlavně k té oddychové zábavě. Primárně si tak od této společnosti můžeme zahrát některý ze simů. Tyto hry simulují jistou profesi a nejinak tomu je i u Goodgame Café.

V tomto kousku se nám plní sen o vlastní restauraci. Není tomu až tak dlouho, co jsme otevřeli a nyní si lámeme hlavu, jak nalákat dostatečné množství lidí. Přeci jen zatím nemůžeme nabídnout nijak velký luxus, takže jedinou možností je získat adekvátní věhlas je chutná strava. Takže se stavíme ke sporákům připravit nějakou tu specialitku. Ze začátku náš repertoár není nijak vytříbený, avšak podstatné je zaujmout i tím málem, co je k dispozici. Jen spokojený zákazník o nově otevřené restauraci řekne svým přátelům, které následně dorazí. Počátky jsou tak zaměřené spíše na kvantitu. Naším cílem je pohostit co možná nejvíce lidí. Za tímto účelem tedy přestavíme vnitřní prostory a pouštíme se do obsluhování.

Rozvrhnout si je potřeba i využití trojice dostupných kamen. I kdybychom chtěli začít servírovat lepší pochoutky, tak kvůli časové náročnosti je vhodnější šáhnout po něčem přijatelnějším. Prostě a jednoduše nejpodstatnější je mít stále nějaké porce v rezervě. Až poté můžeme začít spekulovat nad dražšími kousky, s nimiž začneme restauraci směřovat k vytříbenějším jazýčkům. Avšak k tomu je potřeba nejprve vydělat dostatek prostředků k nákupu luxusnějšího vybavení. Goodgame Café využívá dvou nezávislých indikátorů. První ukazuje oblíbenost a druhý luxusnost restaurace. A co si budeme povídat, v prvotním stádiu jde hlavně o to být dostatečně oblíbený a časem se snad dostat i k té luxusnosti. Vše je jen v našich rukách, jak moc se dokážeme s touto výzvou porvat.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.