Sdílet

Tweet

Goodgame Disco

Goodgame Disco

Změna k lepšímu či horšímu? Já vím, na naprosto nic neříkající otázku lze jen stěží odpovědět, avšak hned to uvedu na pravou míru a dodám potřebné odpovědi k ucelení obrazu. Moderní technologie stále více pronikají do našich životů a v tuto chvíli jde jen stěží najít správnou odpověď. Do jisté míry mají technologie negativní vliv na naše sociální cítění. Náhle je pro nás in udržovat online přátelství a ty v reálném životě opomíjíme. Na druhou stranu je tu i spousta pozitiv, takže záleží na každém z nás, jak se k řešení postavíme. Pokud pro nás bude návštěva do online světa jen oddychovou záležitostí, je odpověď k lepšímu. Pokud však propadneme online světu jakožto náhražce reálného, vyvstává tu značný problém. V tom virtuálním životě se totiž můžeme stát čímkoliv. Třeba i majitelem úspěšné diskotéky.

V Goodgame Disco si plníme dávný sen a pronajímáme si prostory k otevření svého klubu. Sice nemáme nijak závratně velké finanční rezervy, ale na pořízení toho nejnutnějšího nám to stačí. Nyní se tak naším primárním úkolem stává nalákání dostatku lidí. K tomu nám mohou posloužit drobné kličky. Ono uspořádání takové tematické akce zaručeně nebude přímo od věci. Spoustu lidí přiláká zvědavost a navíc v tomto zvláštním módu dostáváme speciální úkoly se zajímavými odměnami. Další možností, jak zaujmout pozornost je návštěva nějaké té celebrity. Za drobný úplatek se nějaká ta začínající star dozajista ráda objeví v našem klubu, aby zapříčinila trochu toho rozruchu. A co si budeme povídat, lidská zvědavost je veličina, na níž si lze vsadit.

Dostat lidi na diskotéku je jedna věc, avšak udržet je dostatečně dlouho, aby utratili co možná nejvíce svých těžce vydřených peněz je věcí druhou. V tento moment přichází na řadu nějaká ta písnička na přání, drink zdarma a hlavně udržování pohodové a klidné atmosféry. Nikdo není zvědaví na agresivní či nevolností zelené jedince. To poté přichází chvíle, kdy musí zasáhnout vyhazovač. Ano, i on má na diskotéce své neměnné místo a krom Dje a barmana je kolikrát potřeba i jeho. Goodgame Disco je tak zajímavou volbou, jak si vyzkoušet, co všechno provozování nočního klubu obnáší. Akorát je potřeba zůstat nohama na zemi a trávit více času na té opravdové diskotéce. Tam se navazují ty opravdové vztahy, na nichž záleží. Virtuální přátelství s lidmi, které pravděpodobně v životě nepotkáme, nemohou nahradit skutečný život. Takže změna k lepšímu či horšímu?

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.