Sdílet

Tweet

Goodgame Galaxy

Goodgame Galaxy

V dnešní době je přístup ke kvalitnímu internetovému připojení již jistým standardem. Kdo se nepohybuje v síti, jako by ani nebyl. Pro mnohé je to velká výhoda, jelikož dostaly novou možnost, jak si vybít své hráčské choutky. Netrvalo totiž dlouho a vysokorychlostní internet následovaly i vývojářská studia se svou nabídkou her. Ty se řadí do všemožných žánrů a mnohdy se liší jen zpracováním myšlenky. Svou originální cestou se snaží jít i v Goodgame studiu. V jejich portfoliu je hned několik zajímavých titulů, z nichž si musí snad vybrat každý. Někdo raději vsadí na velkolepé středověké bitvy, jiný si zase obstará malou farmičku. A pokud jsme příznivci vědeckofantastického žánru, je tu Galaxy.

V této hře je nám svěřena poničená vesmírná stanice kdesi ve vzdáleném koutě galaxie. Na tu pravidelně pořádají nájezdy krvežíznivý Goroci. Předchozímu veliteli již došly nápady, jak se jim bránit, proto raději podal demisi. Nyní tedy nastupujeme na jeho místo, abychom se pokusili přijít s něčím revolučním. Ale než se k tomu dostaneme, je potřeba dát trochu dohromady zchátralou stanici. K tomu potřebujeme postavit pár modulů pro obranu, těžbu a samozřejmě i osádku. Jednotlivé moduly mají tendenci se vzájemně ovlivňovat, takže je potřeba zvažovat, kam bude nejhodnější který uložit. Přeci jen by byla škoda přijít o nějaká ta procenta navíc k produkci energie, když jí je takový nedostatek.

Ve chvíli, kdy je stanice opět schopná produkovat suroviny se můžeme pustit do stavby jednotek. Nějaký ten stíhač by měl pro začátek stačit, abychom mohli vyrazit na trestní výpravu a vyřídit jednou provždy základnu Goroků. S nimi si užijeme bitev až až, avšak hlavní náplní budou boje mezi jednotlivými hráči. Ti jsou rozděleni do tří firem, které nemají vzájemně zrovna vřelé vztahy. Dochází tak k častým potyčkám, jenž mohou eskalovat až v otevřenou válku některých aliancí. Firmy totiž nejsou jediným ozvláštněním hry. V Goodgame Galaxy se hráči mohou sdružovat do aliancí, v nichž následně plánují společné výpady i obranu svého území.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.