Sdílet

Tweet

Goodgame Gangster

Goodgame Gangster

Odpočinkové dobrodružství na měsících Jupiteru jsou doslova procházkou růžovou zahradou ve srovnání s těmi, kdo se rozhodli vsadit na jinou hru Goodgame studia. Být gangster není vůbec nic snadného, zvláště ve městě, kde o nadvládu nad ulicemi zuří lité boje. Ale v životě mnoha přijde okamžik, kdy si je potřeba zvolit svou cestu. To čeká i na naši postavu. Protloukat se životem ze dne na den není žádný med a tak když přichází nabídka navštívit velkého kápa v jeho baru, není o čem přemýšlet. Naše pověst se donesla až k jeho uším a jelikož právě shání schopného ranaře, rozhodl se nám dát šanci se ukázat. Práce pro nejnebezpečnější organizaci světa právě začíná.

Tak jako kdekoliv jinde, i v této profesi je potřeba nejprve ukázat své kvality a loajalitu. Přichází tedy první testovací úkoly, na nichž se rozhodne o budoucnosti nového rekruta. Pro nezkušeného pouličního rváče je práce pro organizovanou skupinu novým zážitkem. Najednou stojí mimo zákon a jediným jeho omezením jsou zájmy rodiny. Ta musí za každou cenu přežít. To samé ale neplatí o okolních rodinách. Jejich moc nad čtvrtěmi města začíná kolísat. A tím důvodem, proč se tak začíná dít, jsme my. V rámci služby svému kmotrovi hodláme rozšířit sektor jeho působení. K tomu je potřeba jediné, vyrobit pořádnou hromadu mrtvol. Krvavá cesty gangstera krví začíná i končí.

Ve snaze oddálit naši prohru je potřeba neustále vylepšovat schopnosti své postavy. Obtížnost bossů se stále zvyšuje a jedinou možností, jak je zdolat je mít více zdraví, přesnosti a síly útoku, než oni. S tím přichází potřeba plnit úkoly pro svého chlebodárce. To nám přináší dostatek prostředků pro zlepšení postavy a pořízení lepších zbraní. Goodgame Gangster je nelítostnou realitou života za hranou zákona. Jediným zákonem zůstává nutnost za jakoukoliv cenu přežít. A k tomu je zapotřebí být součástí silné rodiny. Čím silnějšího uskupení jsme členem, tím výraznější jsou její bonusy k získaným odměnám a tím rychleji dokážeme vylepšovat svou postavu. Rodina je tak základ v cestě na vrchol, na cestě bez návratu.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.