Sdílet

Tweet

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

Pohled na současný herní trend musí dělat radost každému náruživému hráči. Nové tituly vznikají rychlostí blesku a pokud nás omrzí jedna hra, můžeme se vrhnout na nějakou jinou. A je jedno, zda se prostřílíme nepropustnou džunglí, vybudujeme úspěšnou farmu či se pustíme do něčeho trochu kontroverznějšího. Ano, nikde není psáno, že musíme čistě zastávat jen kladné úlohy. Být na nesprávné straně zákona je dozajista lákavé, avšak většina z nás raději zůstane jen u snění, o co by byl život snadnější, kdyby ho nesvazovalo tolik zákazů. Pokud jste si někdy obdobnou otázku položili, možná by vám mohla přijít k duchu možnost si alespoň virtuálně vyzkoušet, jak nebezpečnou profesí je mít na vizitkách napsáno gauner. Konkrétně nám to zprostředkovává Goodgame studio s jejich hrou se zvučným názvem Mafia.

Náš dosavadní život nebyl zrovna žádný med. Z domova jsme utekli v útlém věku a od té chvíle se živíme drobnými delikty. Nějaká ta chmatákovina tady, rvačka tamhle a sem tam si odsedět drobný trest se stalo naším životním krédem. Přišli jsme o jakékoliv naděje na lepší zítřky. Zřejmě i to je důvod, proč neváháme ani vteřinu, když přichází pozvánka do nedalekého baru. Ten využívá místní boss jakožto svoji základnu pro své obchody. A jak se zdá, ty hodlá rozšířit, proto potřebuje nabrat spolehlivé lidi. Dostáváme tedy jednoduchý úkol, jehož zdárné splnění může být pozvánkou do lepší společnosti mafie. Sice jsme si za tuto prácičku příliš nevydělali, ale o to tu ani nešlo. Získali jsme práci a s dalšími úkoly přicházejí i zajímavé odměny. Konečně si můžeme žít v luxusu. Ovšem za jakou cenu.

Naším jediným cílem je vylepšovat svůj arzenál a dovednosti, abychom ustáli ten následující souboj. A že jich na nás čeká. Po každém úkolu k jeho zdárnému dokončení musíme ustát bitku. Veškeré vydělané prostředky tak investujeme do zvyšování zdraví, síly úderu a štěstí. Časem se nám daří dostat na zajímavé úrovně, které nám dovolují začít své aktivity přesouvat k práci pro skutečnou rodinu. Alfou i omegou hry jsou totiž boje o nadvládu reálných hráčů mezi sebou. Motivací jsou bonusy za umístění rodiny v tabulce. Čím výše se pohybujeme, tím zajímavější bonusy k odměnám dostáváme. A čím více vyděláme, tím rychleji vylepšíme svou postavu. Goodgame Mafia tak přímo vybízí k nekončícím duelům na život a na smrt. V mafii zkrátka nejde o čest ani spravedlnost, ale o to, kolik vlivu a peněz dokážeme získat.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.