Sdílet

Tweet

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Karetní hry se odjakživa těšili velké oblibě. Pamětníci mi jistě potvrdí, s jakou oblibou si o víkendech zašli s přáteli na partičku karet do oblíbené hospůdky. Od této doby se doba značně změnila a již není tolik času na své oblíbené aktivity. Přesto si člověk dokázal poradit při zachování svých oblíbených zálib. Když už nemůžeme tak často za zábavou, musí zábava za námi. K tomu nám extrémně pomohlo rozšíření internetového připojení. Bez něj si spousta z nás již nedokáže představit svůj život. Když je potřeba něco dohledat, stačí pár minut, abychom se dostali k většině vědomostí. Ale co si budeme povídat, statisticky vzato, kolik času trávíme hledáním něčeho užitečného a kolik hraním nějaké té hry. Zvláště když jsou k mání i naše oblíbené. S karetních zástupců se můžeme vydat na partičku pokeru.

V podání Goodgame studia máme velkou výhodu v možnosti si zahrát zcela zdarma a to doslova v jakoukoliv denní dobu. Poker hrají miliony hráčů po celé Zemi a není tedy potíž najít nějakého toho spoluhráče. Na první pohled nám tato karetní hra může připadat složitě, ale již po několika odehraných hrách chápeme základní pravidla. Na nich není nic složitého. Nejprve každý u stolu dostane dvojici karet. Poté následuje povinný vklad, načež se na stůl vyloží tři karty. Jejich odhalením si hráči již mohou udělat představu o svých možnostech. Poker je totiž hrou pravděpodobnosti a v každý okamžik partie je zapotřebí spekulovat na své šance. Tomu samozřejmě přizpůsobujeme své sazky. Když vývoj vidíme optimisticky, přisadíme si, abychom zůstali ve hře do dalšího kola. V něm se vykládá další karta, čímž si hráči dělají ucelenější představu o šancích. Po dalším kole sázek přichází vyložení poslední karty. V tuto chvíli již víme, jak si stojíme a můžeme naposledy zvýšit bank.

Poté následuje odhalení karet a ten komu se podařilo složit nejvyšší kombinaci, vyhrává. Přičemž nemusí zůstat u jediného vítěze. Sejdou-li se dva hráči se stejnou kombinací, výhra se dělí mezi ně. Další nespornou výhodou Goodgame Pokeru je možnost si okusit atmosféru turnaje. Krom jednotlivých partií se můžeme přihlásit i do turnajů, kterých během dne začíná hned několik. Máme tedy možnost si najít svůj přijatelný čas. A pokud by nám to náhodou nevyšlo, tak se nic neděje. Naše virtuální postava se turnaje účastní sama s tím, že po základní sázce automaticky složí karty. Pokud se do hry dostaneme s malým zpožděním, stále máme šanci turnaj vyhrát, ač s drobným handicapem v podobě ztracených žetonů. Ale v turnaji několik žetonů nemusí sehrávat žádnou roli. Vítězem je ten, komu se podaří získat všechny žetony ve hře. Takže jedinou nevýhodou, jakou online verze pokeru má je absence blafování. To je v reálu nedílnou součástí hry, jíž nám počítače nedokáží zprostředkovat. To je trochu škoda, ale od toho tu jsou ty občasné víkendy, kdy se dokážeme uvolnit ze svých povinností.

World of tanks

Usedněte do graficky zdařilých tanků, jichž v této hře můžete využívat hned několik desítek. World of tanks kloubí akci s prvky MMO, čímž nabízí hráči adrenalinovou zábavu okořeněnou i jistý taktický prvek. Cvičení posádky a vylepšení dovedností tanku jsou hnacím motorem do další bitvy.

Mahjong zdarma

Mahjong patří dnes k velice oblíbené hře, avšak nebylo tomu tak vždy. K masovému rozšíření od hranic Číny došlo až ve dvacátém století, kdy se radikálně zjednodušily pravidla a začala vznikat celá řada mutací. A nejednu z nich si můžete zahrát zdarma online i u nás.